piektdiena, 2011. gada 4. novembris

Rudens puķes!

Šogad tik tiešām var apgalvot, ka ir īsts zelta rudens. Saulīte mūs ir lutinājusi, kā arī daba krāsoja dārzus, pļavas, mežus lēnām, bet ļoti koši. Priecājos, ka dzīvoju laukos, kur varu pilnīgi izbaudīt dabas pārmaiņas katru dienu, apbrīnot, cik mainīgā vidē mēs dzīvojam. Un vēlreiz pārliecināties, cik brīnumskaistā valstī - Latvijā- mēs dzīvojam.
Mēs taču varam patiesi izdzīvot vasaras siltumu, krāšņumu, svelmi, kā arī ziemas burvību ar sniegu, ledu, aukstumu. Un pavasaris - tā patīk pavasaris!!! Kad viss mostas pēc ilgās ziemas guļas. Kāds prieks par pirmo sniegpulkstenīti, vizbulīti. Un rudens!!! Ar bagātīgo ražu, pilno pagrabu ar ziemas krājumiem. Lapu krāšņumu, un tikko apartas zemes smaržu...
Arī šajā ruden;i mana apsveikumu kartiņās uzziedēja rudens puķes: asteres, klinģerītes, rozes...
Kaut klāt jau ir novembris, puķu dobēs vēl zied mārtiņrozes, dažas asteres. Vai tad tas nav jauki?!Darbam nepieciešamas - papīra strēmelītes (es sagriežu ar papīra nazi dažāda platuma), koka irbulītis, kur galā ir prātīgi iešķelts, lai var nostiprināt papīra strēmeles galu, un tīt. Līme (es atzīstu Latvijā ražoto PVA līmi), šķēres un pamata parīrs, kur līmēt virsū!
Lai krāsains un jautrs Jums novembris!!!

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru